Karol
Instruktor

Zapraszamy do gry!

Nasza misja

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii i wirtualnej rzeczywistości. W 2015 roku otworzyliśmy pierwszą w Europie galerię wirtualnej rzeczywistości Virtual Quest, gdzie nasi goście mogą wziąć udział w edukacyjnych seansach na goglach Samsung Gear VR. Pół roku później rozszerzamy naszą ofertę dla osób poszukujących nowych wrażeń, udostępniając dla naszych gości sprzęt VR z najwyższej półki - HTC Vive oraz Oculus Rift wyposażony między innymi w profesjonalny zestaw kierowcy oraz kontrolery lotnicze. Naszą misją jest dostarczenie odwiedzającym rozrywki na najwyższym poziomie, przy użyciu nowych technologii. To po prostu trzeba zobaczyć! W naszym salonie dysponujemy powierzchnią ponad 200m2, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Rzeczywistość wirtualna (VR) to technologia, która pozwala użytkownikowi na interakcję z symulowanym komputerowo środowiskiem, na wejście do wykreowanego świata 3d. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Może on reprezentować zarówno elementy świata realnego (symulacje komputerowe - np. podwodny świat, kosmos), jak i zupełnie fikcyjnego (gry komputerowe science-fiction). Dzięki specjalnym okularom, czujnikom ruchu i kontrolerom dłoni, użytkownik może wchodzić w interakcję z wygenerowanym światem i przemieszczać się w ramach wygenerowanego środowiska, doświadczając efektu immersji.

Rozrywka

Starannie selekcjonujemy atrakcje ze świata VR, by zapewnić naszym gościom rozrywkę na najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim co się dzieje na rynku wirtualnej rzeczywistości.

Innowacje

Inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt i technologie przyszłości, oraz badania technologiczne i analiza rynku, celem opracowywania nowych autorskich rozwiązań.

Nowatorstwo

Jesteśmy pierwszym tego typu salonem w Europie, a nasza oferta skierowana jest dla każdego - poprzez przedszkolaka (nauka poprzez zabawę),  na emerycie kończąc (wirtualne podróże).

902
Zadowolonych klientów
5
pomieszczeń do dyspozycji
1712
godzin w świecie VR
2
lata doświadczenia
Wirtualne światy na wyciągnięcie ręki!

Poznaj wirtualną rzeczywistość

Do dyspozycji naszych gości posiadamy 13 stanowisk Gear VR z autorskimi produkcjami oraz po dwa stanowiska HTC Vive / Oculus Rift. Stanowisko HTC / OCULUS to pomieszczenie naszpikowane najnowocześniejszą technologią. Specjalne czujniki śledzą każdy ruch użytkownika, gdzie po założeniu gogli HTC VIVE możesz przenieść się w zupełnie inne światy i swobodnie się po nich przemieszczać. Możesz skorzystać z wielu doświadczeń dostępnych w technice VR, takie jak wirtualne podróże, gry (także multiplayer), Escape Roomy, czy połączenie zabawy z nauką (np. angielskiego, lub fizyki). Na początek przygody z VR radzimy wybrać jeden z pakietów, które łączą w sobie różnego rodzaju doświadczenia.

Poznaj ofertę

Organizacja na miejscu oraz u klienta

Eventy

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. W naszym salonie można zorganizować urodziny, imprezę integracyjną bądź zaprosić na pokaz klientów swojej firmy. Istnieje także możliwość byśmy to my przyjechali do Ciebie i zorganizowali we wskazanym miejscu, pokaz wirtualnej rzeczywistości. Z naszym konsultantem dobierzesz aplikacje, które najlepiej będą pasować do Twojego wydarzenia. Chcesz urozmaicić swoje stanowisko na targach? My Ci w tym pomożemy!

Poznaj ofertę

Zrealizujemy twoje pomysły w wirtualnym świecie

Tworzenie aplikacji VR

Jesteś architektem, producentem, albo po prostu masz ciekawy pomysł? Jesteśmy w stanie przenieść do wirtualnego świata niemalże każdy obiekt (np. wizualizację wnętrza, łodzi, itd), i pozwolić Tobie oraz Twoim klientom wejść z nim w interakcję! 

Poznaj ofertę

Doświadczenia w świecie VR, to reguły spokojne, ale piękne podróże polegające na podziwianiu pięknych widoków, np. świata podwodnego, czy kosmosu. Nie wymagają dużej interakcji ze strony użytkownika, jednakże również zapewniają nie zapomniane wrażenia.

Przejdź do katalogu

Wirtualna rzeczywistość to oczywiście szereg atrakcyjnych gier o różnym stopniu trudności i zaawansowania - również w trybie multiplayer, gdzie możesz się zmierzyć ze swoimi przyjaciółmi. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się na własne oczy, jak wyglądanie granie w wirtualnej rzeczywistości.

Przejdź do katalogu

Zapewne słyszałeś o zabawie w Escape Room - jesteś zamknięty w pomieszczeniu i musisz odnaleźć drogę ucieczki. Dzięki wirtualnej rzeczywistości, nie musimy ograniczać się do jednego pomieszczenia - teraz Twoim zadaniem jest odnalezienie wyjścia z całego kompleksu pomieszczeń, wykazując się sprytem i i spostrzegawczością.

Przejdź do katalogu

Przygotowane przez nas pakiety to specjalnie wybrane aplikacje w świecie VR które przeniosą Cię do innego świata - w sam raz na początek przygody z wirtualną rzeczywistością. Jest to oferta dla każdego, obsługa jest intuicyjna a zadania do wykonania proste. Po prostu podziwiaj wirtualne światy, zbadaj podwodne głębiny, weź udział w kosmicznej przygodzie lub też namaluj obraz w trójwymiarze, oglądając go z każdej ze stron!

Przejdź do katalogu

W tym dziale znajdziesz rożne formy zabawy w świecie VR łączące w sobie elementy edukacyjne. Np. w Fantastic Contraption własnoręcznie tworzymy własne maszyny i wprawiamy je w ruch, by uzyskać określony skutek (np. dotarcie do celu), przy zachowaniu wszystkich zasad fizyki. Innym przykładem jest Job Simulator, gdzie wcielasz się w pracownika różnych branż (np. pracownik restauracji), gdzie polecenia (zadania) zlecane są w języku angielskim.

Przejdź do katalogu

Nasze kreacje są pozbawione przemocy i treści niecenzuralnych. Ich mechanizm, ergonomia działania oraz projekt graficzny są opracowane na podstawie wielu testów i zdobytego doświadczenia.

Rodzaje doświadczeń VR

loading...

Polecamy

escape room 3

Znajdujesz się w mrocznym dworku, zamknięty w pokoju, zdany tylko swoje zdolności rozwiązywania zagadek. Gra typu escape room w wirtualnej rzeczywistości sprawia, że poczujesz się częścią zagadkowego…

maxresdefault (Medium)

Niesamowita i zarazem przerażająca  gra w której walczysz z zombie  o przetrwanie. 

3 (Medium)

Space Pirate Trainer to jedna z najlepszych strzelanek na VR, o takich wrażeniach gracze 2d mogą tylko pomarzyć.


header

Pokój  czarnoksiężnika, w którym przygotowujemy mikstury magiczne, rzucamy zaklęcia i nie przejmujemy się bałaganem :)

rec-room-featured-image

Zagraj online w:

- paintball,

- dwa ognie,

- shield soccer,

- paddle ball,

- dysko golf,

- kalambury.

A to wszystko w trybie multiplayer!

blu

To spotkanie przeniesie Cię do wspaniałego świata wirtualnej rzeczywistości oceanu.

tilt brush 2 (Medium)

Maluj w przestrzeni 3D za pomocą wirtualnej rzeczywistości.

DinoQuest — kopia

Wycieczka do prehistorii. Spotkanie z bliska z najbardziej znanymi dinozaurami, które pojawiły się na Ziemii i królowały przez miliony lat.

Półwiejska 45, 61-886 Poznań

+48 695 171 203