Karol
Instruktor

Zapraszamy do gry!

Sub Categories

thelab3

Przygotowane przez nas pakiety to specjalnie wybrane aplikacje w świecie VR które przeniosą Cię do innego świata - w sam raz na początek przygody z wirtualną rzeczywistością. Jest to oferta dla każdego, obsługa jest intuicyjna a zadania do wykonania proste. Po prostu podziwiaj wirtualne światy, zbadaj podwodne głębiny, weź udział w kosmicznej przygodzie lub też namaluj obraz w trójwymiarze, oglądając go z każdej ze stron!

gry

Zapewne słyszałeś o zabawie w Escape Room - jesteś zamknięty w pomieszczeniu i musisz odnaleźć drogę ucieczki. Dzięki wirtualnej rzeczywistości, nie musimy ograniczać się do jednego pomieszczenia - teraz Twoim zadaniem jest odnalezienie wyjścia z całego kompleksu pomieszczeń, wykazując się sprytem i bacznie analizując pomieszczenia.

escape_room

Wirtualna rzeczywistość to oczywiście szereg atrakcyjnych gier o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się na własne oczy, jak wyglądanie granie w wirtualnej rzeczywistości!

seanse

Doświadczenia w świecie VR, to reguły spokojne, ale piękne podróże polegające na podziwianiu pięknych widoków, np. świata podwodnego, czy kosmosu. Nie wymagają dużej interakcji ze strony użytkownika, jednakże również zapewniają nie zapomniane wrażenia.

multi rec

Gry multiplayer - dla wielu graczy.

PODROZE

Nasze kreacje są pozbawione przemocy i treści niecenzuralnych. Ich mechanizm, ergonomia działania oraz projekt graficzny są opracowane na podstawie wielu testów i zdobytego doświadczenia.

  • Filtr
  • Switch to grid layout
  • Swtich to table layout
ss_62690ec83252d1699996f4d248a005eb27c9702d.1920x1080
0.00 (0 głosów)
Kategoria: Pakiety
Platforma: HTC Vive Filtruj

Witaj w Laboratorium, kompilacji eksperymentalnych gier VR w świecie Aperture Science.

_pakiet3
5.00 (1 głosów)
Kategoria: Pakiety
Platforma: HTC Vive Filtruj

Dla tych, co lubią dreszczyk emocji.

1
0.00 (0 głosów)
Kategoria: Pakiety
Platforma: HTC Vive Filtruj

Pakiet dla głodnych wrażeń graczy.

budget-cuts-1
0.00 (0 głosów)
Kategoria: Escape Room
Platforma: HTC Vive Filtruj

Escape Room w wirtualnej rzeczywistości, z tymże zamiast jednego pokoju, twoim zadaniem jest...