Karol
Instruktor

Zapraszamy do gry!

Pakiet 1 - The Lab

0.00 (0 głosów)
Kategoria: Pakiety

Witaj w Laboratorium, kompilacji eksperymentalnych gier VR w świecie Aperture Science.

Laboratorium oferuje dużą ilość różnych sposobów na doświadczanie VR, zawartych w jednej aplikacji.

Slingshot
Rozpocznij swoją karierę jako Stażysta Kalibracji i niszcz bezmyślnie wszystko w Aperture Storage Annex, używając w tym celu procy.

Longbow
Wykorzystaj swoje umiejętności łucznicze, aby obronić szlachetną zamkową bramę od szalejących ale i uroczych i równie szlachetnych napastników.

Xortex
Czy jesteś wystarczająco twardy, aby stać się asem Xortex? Przeżyj przygodę w złotej erze świata gier komputerowych – tylko teraz, ten jedyny raz – wszystko znajduje się wokół ciebie.

Postcards
Podróżuj do egzotycznych i dalekich destynacji (a to wszystko dziać się będzie w twojej głowie).

Human Medical Scan
Poznaj zawiłe piękno ludzkiego ciała za pomocą bardzo szczegółowego modelu stworzonego z serii CT skanów medycznych.

Solar System
Dlaczego masz oglądać programy o przestrzeni kosmicznej, podczas gdy możesz z łatwością zobaczyć ją na własne oczy? Doświadcz edykacyjnej zabawy z kosmosem (co sprawi, że Neil Degrasse-Tyson zostanie bezrobotnym ;))

Robot Repair
Czy jesteś w stanie naprawić robota? To dobrze, ponieważ jeden z departamentów Aperture Science stworzył program o nazwie Human Diversity Outreach Program i poszukuje pracowników.

Secret Shop
Fantastyczny odpowiednik całodobowego sklepu z podstawowymi artykułami został już otwarty! Przeglądaj artyfekty, kupuj znane ci przedmioty i rzuć zaklęcie lub dwa w Ukrytym Sklepie Dota!

Oceny

Product
Quality
Usability

Comments